На Закарпатті багатодітний батько двох воїнів вступив до штурмової бригади «Лють» (Відео)

Опубліковано:

В’ячеслав Сорочинський став одним із перших добровольців до воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють». У своїй сім’ї він один із трьох чоловіків, котрий із початком повномасштабного вторгнення йде на боротьбу з ворогом, адже двоє його синів вже є захисниками своєї держави.

Чоловік родом із Житомира, працював рятувальником у закарпатському Берегові. В’ячеслав – батько сімох дітей: шістьох синів і однієї доньки. Для них він завжди був і залишається прикладом. Особливо – для 19-ти та 23-річного синів, які вже є захисниками України.

Молодший син служить у прикордонних військах України і вже має бойовий досвід під Бахмутом, а старший – інструктор Нацгвардії України, зараз проходить відбір до полку «Азов».

Сам В’ячеслав у складі штурмової бригади «Лють» уже пройшов первинну підготовку і найближчим часом проходитиме навчання з бойового злагодження.

Боєць «Люті» наголошує:

«Захист України – це наш обов’язок, а ще – наш із синами вклад у майбутню Перемогу. Адже кожен робить все, щоб якнайшвидше її наблизити. Наші з синами готовність та мотивація – особлива сила в боротьбі з ворогом, бо нас об’єднує ще й міць родини».

Дружина, донька та ще четверо синів-школярів із сім’ї Сорочинських не приховують своїх переживань і тривоги, проте рішення і вибір В’ячеслава і двох старших братів поважають, а ще завжди залишаються їхньою надійною і потужною підтримкою.

Поліція Закарпатської області

Про Захід