На Волині завершили підготовку доріг до літа

Опубліковано:

Патрульні завершили перевірку готовності доріг Волинської області до літа

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху спільно із представниками служб автомобільних доріг завершили весняно комісійне обстеження вулично-шляхової мережі Волині.

Особливу увагу патрульні приділяли аварійно-небезпечним ділянкам та місцям концентрації ДТП.

Всі виявлені факти ямковості, колійності проїзної частини, заниження узбіччя, відсутність дорожніх знаків та інші недоліки, інспектори зафіксували в актах весняного комісійного обстеження та визначили обсяги робіт щодо їх ліквідації.

За результатами обстеження патрульні видали 66 приписів та вимог на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі із зазначеними термінами на їх усунення.

винесли 29 постанов на 2 протоколи на посадових осіб за ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

також, оформили 8 протоколів за ст.188-28 (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції адміністративних матеріалів за порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі) КУпАП.

Патрульна поліція Волинської області

Про Захід