На Рівненщині попрощалися з трьома Героями, що загинули у війні (Фото)

Опубліковано:

11 червня у Рівненському районі в останню дорогу провели трьох захисників України: Леоніда Марцьоху, Олександра Охрімчука та Дмитра Лютака.

Здолбунівська громада попрощалася з 31-річним Олександром Охрімчуком. Він загинув 5 червня під час мінометного обстрілу у населеному пункті Врубівка Луганської області. Поховали військовослужбовця на його батьківщині – у Здолбунові. Без батька залишилася маленька донечка.

47-річний Леонід Марцьоха загинув під час виконання бойового завдання 6 червня на Донеччині. Військовослужбовець проживав у селі Злазне Головинської ТГ, що на Костопільщині. До війни працював на деревообробному комбінаті ТОВ «ОДЕК-Україна». З великою повагою говорять про нього односельці, бо був хорошою людиною та добрим господарем. Без батька залишилися четверо дітей.

На Костопільщині у селі Великий Мидськ біля ще свіжої могили військовослужбовця Артема Рудики поховали Дмитра Лютака. Артем та Дмитро були не лише сусідами, а й близькими друзями. Коли почалася війна, хлопці спільно прийняли рішення захищати рідну землю, разом пішли у військкомат. Хоч і боронили Україну на різних відрізках фронту, проте постійно телефонували один одному. 22-річний військовослужбовець Дмитро Лютак загинув 5 червня біля м.Лозова Харківської області.

Вічна пам’ять мужнім захисникам України! Пам’ятаємо всіх, хто загинув від рук російських вбивць!

Про Захід