На Рахівщині відкрили виставку «Майдан. Героїчний поступ українського народу»

Опубліковано:

У будинку культури смт. Ясіня відкрилася виставка київського фотомитця Олександра Тимошенка під назвою «Майдан. Героїчний поступ українського народу».

Проведення фотовиставки стало можливим за сприяння голови Європейська Солідарність Закарпаття Іванни Климпуш-Цинцадзе.

«Дуже важливо не просто завжди пам’ятати про події лютого 2014-го року, але й розповідати про них нашим дітям, внукам, які тоді ще були маленькими, але зараз вже виросли й також повинні знати, яку високу ціну заплатили тоді наші земляки. Свобода та гідність не даються просто так. Ми й досі змушені платити цю високу ціну за те, що не захотіли підкоритися кремлівським злочинцям. Але перемога обов’язково буде за нами», – наголошує народна депутатка України. – Я дуже вдячна чудовому фотомайстру Олександру Тимошенко за надані унікальні знімки. Запрошую всіх ясінянців разом з дітьми відвідати нашу фотовиставку».

На відкритті виставки був, зокрема, й голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук.

«На фото задокументовано надзвичайно вражаючі події 18-20 лютого 2014 року, – сказав він. – Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Виставка справляє приголомшливе враження».

Фотовиставка в Ясіня триватиме цілий тиждень.

Про Захід