На межі Закарпаття та Львівщини встановлено туристичну стоянку (Фото)

Опубліковано:

Закарпатської із Львівською областями. Задіяли всі можливі ресурси, в тому числі, залучивши Ставненську сільську раду вОб’єкт встановлено у рамках проєкту «Безпечні Карпати», що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» .За півроку часу спільними зусиллями сусідніх областей таки встановлено туристичну стоянку вздовж автомобільної дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород на 164 кілометрі, забезпечивши подорожуючим комфортні умови при зупинці. Територію стоянки облаштовано тротуарами, альтанками для відпочинку, розміщено біотуалети.Проєкт реалізований безпосередньо на території села Ставне Ужгородського району.

У відкритті об’єкту взяли участь керуюча справами облради Мирослава Ливч, депутат облради Ярослав Шукаль, народний депутат України Михайло Лаба, керівникицтво Ужгородщиги та Ставненської ТГ.”Ще влітку, перебуваючи з робочою поїздкою разом з колегою-депутатом Ярославом Шукалем на Великоберезнянщині, представники місцевих громад звернулися до нас,як до депутатів облради, щодо сприяння фінансової підтримки будівництва иакої туристичної стоянки на перевалі.

Тішуся, що маємо конкретний результат.Сьогодні можна з впевненістю відмітити, що відбувається поступовий прогрес у розв’язанні інфраструктурних проблем гірських територій, особливо через ініціативи територіальних громад та їх участі в грантових проєктах, які успішно проводить та реалізує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», – прокоментувала подію Мирослава Ливч.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід