На Львівщині судитимуть ухилянта від мобілізації, який підробив свідоцтво про смерть дружини

Опубліковано:

За допомогою підробленого документа житель міста Харків намагався незаконно виїхати за межі території України як особа, котра нібито самостійно виховує неповнолітню дитину. За скоєне йому загрожує покарання – обмеження волі на строк до двох років.

Дізнавачі сектору дізнання відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.358 (Підроблення документів) Кримінального кодексу України та за ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України.

Як встановили правоохоронці, 39-річний житель Харкова, з метою отримання права на виїзд за межі території України та звільнення від обов’язку мобілізації на службу до Збройних Сил України (як особа котра самостійно виховує дитину віком до 18 років), підробив офіційний документ – свідоцтво про смерть своєї колишньої дружини, яка є матір’ю їх спільної 10-річної доньки.

Це посвідчення 4 квітня зловмисник пред’явив інспектору прикордонної служби на переході «Шегині» під час спроби перетину державного кордону України з Республікою Польща. Прикордонники виявили, що документ має ознаки підроблення та повідомили про подію поліцейських.

Обвинувальний акт скерований на розгляд суду – максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – обмеження волі на строк до двох років.

Поліція Львівської області

Про Захід