На Хустщині прокуратура повернула державі землі

Опубліковано:

Західний апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу Закарпатської обласної прокуратури та постановив нове рішення щодо повернення державі 60 га земель, вартість яких складає майже 150 млн грн.

Задля збереження цих територій у власності громади на початку минулого року Хустська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом. Причиною для цього стали виявлені порушення вимог законодавства при передачі в оренду одному з місцевих підприємств земельної ділянки на території району. Було встановлено, що це здійснено без розроблення, погодження та затвердження в установленому порядку проєкту відведення земельної ділянки.

У позовній заяві окружна прокуратура наполягала на визнанні договору оренди недійсним і поверненні земель у власність громади. Утім, Господарський суд Закарпатської області відмовив у задоволенні вказаного позову. Обласна прокуратура не погодилася з таким рішенням і звернулася зі скаргою до суду апеляційної інстанції, яку й було задоволено. До того ж, постановлено нове рішення – про задоволення позову прокурора.

Таким чином, завдяки послідовній та принциповій позиції органів прокуратури державі повернуто землі площею 60 га вартістю майже 150 млн грн.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід