Новини Західної України Останні новини

На Франківщині стартує маштабний проєкт: «Поліцейський офіцер громади»

Орієнтуватися на потреби місцевого населення, співпрацювати з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень – основні завдання поліцейського офіцера громади.

Впродовж трьох місяців поліцейські Прикарпаття проходили спеціальну підготовку за курсом спеціалізації дільничних офіцерів поліції у Харківському Національному університеті внутрішніх справ.

Працівники поліції вивчали специфіку діяльності дільничного офіцера поліції в сільській місцевості, а також напрям Community Policing – співпраця поліції з громадянами на засадах партнерства. Також практикували навички з керування автомобілем, пройшли заняття з домедичної, тактико-спеціальної та вогневої підготовки. Крім того, правоохоронці удосконалили знання у загальноправових дисциплінах.

32 поліцейських успішно пройшли навчання, склали тестування. Зовсім скоро нестимуть службу у громадах Прикарпаття. Кожен з них наполегливо працюватиме, щоб мешканці почували себе захищеними і в безпеці.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 + = 56