Новини Західної України

На Чернівеччині дітей, яких розшукували, знайшли у покинутому будинку

До чернівецької поліції звернувся староста села Луковиця Глибоцького району. Заявник повідомив, що до нього звернулася місцева жителька та розповіла про зникнення внуків: 12-річної дівчинки та 8-річного хлопчика. Вранці діти пішли до школи та не повернулися додому.

Після отримання повідомлення про зникнення школярів, керівництво та чергова служба Глибоцького відділення поліції невідкладно розпочали комплекс розшукових заходів.

У пошуках малолітніх взяли участь співробітники Глибоцького та Герцаївського відділень поліції, а також небайдужі громадяни.

Розділившись на декілька груп, гуртом розшукували школярів: опитали друзів і знайомих, перевірили прилеглі території, провели подворовий обхід та оглянули покинуті будівлі.

Завдяки злагодженій роботі поліцейських і місцевих жителів, уже невдовзі дітей було знайдено в одному із покинутих будинків на околиці села. Наразі їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Поліцейські висловлюють подяку небайдужим громадянам, які не залишились осторонь та допомогли у пошуках дітей, інформує поліція Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

72 − 66 =