Закарпатські новини Здоров'я

Михайло Поляк: «20% від усіх госпіталізованих сьогодні знаходяться у важкому стані»

Сьогодні Директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної Михайло Поляк звернувся до закарпатців:

«Поки що наші медичні установи працюють у спокійному режимі і справляються з цим, а якщо б не було карантинних заходів, нас би чекала така картина, яка сьогодні відбувається в Іспанії, Італії і інших країнах Європи. Тому я вас прошу одне: карантинні заходи – це єдиний спосіб для того, аби вберегти себе і інших від цього захворювання. Карантинні заходи введені не просто так, вони введені для того, аби ця інфекція не розповсюджувалася серед інших людей. Тому що ми зараз не можемо визначити, хто з нас є хворий. Хворі серед нас ходять без ніяких симптомів, але можуть бути носіями. Багато хто з вас обурюється, що карантинні заходи продовжили до 11 числа. Але це було зроблено не просто так. Так, економіка країни від цього не виграє, але виграє людський фактор. Це захворювання досить швидко розповсюджується. У нас досить багато важких хворих – 20% від усіх госпіталізованих сьогодні знаходяться у важкому стані, у реанімаційних відділеннях, 9 хворих померло від цього захворювання».

Як відзначив медик, якщо люди сидять вдома, то зменшують кількість роботи для медичних працівників, і також зменшують кількість медичних працівників, які заразяться. На сьогодні 103 медпрацівники заражені, тобто із 403 хворих – одну четверту становлять медичні працівники.

«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =