Муніципальна інспекція попереджає мукачівців про шахраїв

Опубліковано:

До управління муніципальної інспекції звернулась громадянка із проханням допомогти оплатити штраф муніципальної інспекції, так як в повідомленні, яке надійшло на її мобільний пристрій, вказано рахунок, який не відображається ні на одному з сервісів оплати. Це звернення викликало підозру у спеціалістів управління, і громадянці було запропоновано перенаправити повідомлення, яке вона отримала на номер гарячої лінії управління муніципальної інспекції, для з’ясування обставин. Після отримання повідомлення його було проаналізовано та встановлено, що під виглядом штрафу управління муніципальної інспекції недобросовісні особи вказали неіснуючу серію повідомлення, приватний рахунок, та суму штрафу, яка не відповідає санкції статті КУпАП.

Управління муніципальної інспекції повідомляє, що сповіщення особи про притягнення її до адміністративної відповідальності відбувається виключно у спосіб передбачений ст. 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також в жодному разі особам не телефонують, не направляються повідомлення на особисті номери телефонів, електронну адресу та інші електронні засоби сповіщення.

Управління муніципальної інспекції використовує виключно поштовий зв’язок для надсилання адміністративних матеріалів. Всі необхідні реквізити, дані для оплати адміністративних стягнень, сума штрафу та призначення платежу, вказані у повідомленні та постанові про притягнення до адміністративної відповідальності.

Управління муніципальної інспекції Мукачева

Про Захід