Регіональні Новини Соціум

Мукачівський соцзахист повідомляє про соціальні норми для надання пільг

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (із змінами та доповненнями) затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (централізоване постачання холодної води, централізоване водовідведення, електропостачання, газопостачання) для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в житлових приміщеннях:


• з централізованого постачання холодної води — 3,6 м.куб. води на одну особу на місяць;


• з централізованого водовідведення — 3,6 м.куб. води на одну особу в місяць; з газопостачання на індивідуальне опалення (в опалювальний період) — 4 м.куб. газу на 1 м.кв. площі помножити на коригуючий коефіціент (1-2 поверх * 0,913; 3 і більше поверхів * 0,666) на місяць;


• з газопостачання на газову плиту (приготування їжі) — 5,4 м.куб. газу на одну особу на місяць;


• з газопостачання на газову плиту (приготування їжі та підігрів води) — 10,5 м.куб. газу на одну особу на місяць;


• з електропостачання – 70 кВт.год. на сім”ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.год. на місяць на кожного іншого члена сім”ї, але не більш як 190 кВт.г на місяць;


• електропостачання для індивідуального опалення – 30 кВт.год на 1 кв.метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період. За наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу соціальний норматив використання електричної енергії розподіляється таким чином: за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 67 відсотків об`єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години) та 33 відсотки об`єму спожитої електроенергії за тарифом в інші години доби.


• користування послугами з вивезення твердих побутових відходів – 0,4167 куб.м на одну особу в місяць; соціальна норма житла для надання пільг залишилася на рівні нині діючих норм площі житла: 21 кв.м площі на одну особу та додатково 10,5 кв.м на сім’ю.

Для громадян, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, опалювальний період для надання пільг установлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно.

УПСЗН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 7