Закарпатські новини

Мукачівські депутати затвердили статут ОТГ

На сесії Мукачівської міської ради депутати затвердили Статут Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Документ складається з 5 розділів, додатків та положення яке визначає порядок проведення у міській ОТГ зборів, громадських слухань, консультацій громадян, внесення місцевих ініціатив та вирішення питань місцевого значення жителями громади.

У розробці документу приймали участь кращі експерти з питань місцевої демократії Офісу Ради Європи в Україні Максим Лукінюк та Максим Лациба, до складу робочої групи також увійшли юристи виконкому, депутати міськради та в.о. старостів сіл Нового Давидкова, Нижнього Коропця, Жнятина, Дерцена, Павшина, Лавок та Шенборна.

Готовий проєкт представили громадськості. Статут чітко визначає правовідносини у громаді, жителі громади яким виповнилося 18 років мають право ініціювати збори, громадські слухання, та навіть вносити пропозиції на розгляд сесії міської ради чи звертатися до органів державної влади.

Учасниками зібрань громадян також можуть бути народні депутати, міський голова, представники органів виконавчої влади, підприємці, представники громадських об’єднань та організацій, інформує пресслужба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48 − = 44