Медиків Рівненщини нагородили Орденом Святого Пантелеймона

Опубліковано:

Чотирнадцятий рік поспіль на благодійному заході «Під покровом Св. Пантелеймона» цивільних та військових медиків Рівненщини відзначають за професіоналізм та милосердя Орденом Святого Пантелеймона.

🔻Організатор заходу – Регіональна Рада Рівненської області. Привітав лікарів перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.

«Медицина Рівненщина – це те, чим можна пишатися. Свою наполегливість, витримку і професіоналізм медики показали і під час ковіду, а тепер – війни. Вони гідно тримають обидва фронти – цивільний та військовий. Люди, які сьогодні виходитимуть на сцену – це герої», – сказав Сергій Подолін.

🏥Нагадаємо, що такий орден присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України.

Цьогоріч у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором» було виокремлено цивільних та військових медиків.🪖

Про Захід