Медичні заклади України вивчають досвід роботи центру НЕЗЛАМНІ

Опубліковано:

Сьогодні міський голова Львова зустрівся з делегацією Центрального агентства з управління проєктами уряду Литви та представниками реабілітаційного центру травм спинного мозку Дніпровської університетської лікарні. Зустріч відбулась у рамках спільного проєкту з урядом Литви, який полягає у реконструкції реабілітаційного центру у с. Брюховичі та проведенні навчань і стажувань для українських медиків.

Члени делегації відвідали реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Його представили керівникам дніпровського медзакладу як взірцеву модель центру реабілітації.

Також учасники провели виїзну зустріч щодо проєкту реконструкції реабілітаційного центру у Брюховичах, який фінансує Литва.  Цей проєкт передбачає проведення навчань та стажувань для лікарів трьох медичних закладів, які є учасниками грантової програми уряду Литви. 

«Дякую вам за вашу допомогу та підтримку. Я впевнений, що разом ми зможемо провести якісні реформи в медичній сфері нашого міста. А також показати добрий приклад іншим містам та країнам», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Загалом в рамках триденного візиту учасники ознайомляться з системою реабілітаційних послуг центру UNBROKEN, зокрема з напрямком ментальної реабілітації. Також поділяться досвідом надання реабілітаційних послуг колеги з Дніпра. Завершальною частиною візиту стане напрацювання програми стажувань та навчань для лікарів та реабілітологів Львова, Дніпра та Житомира.  

Нагадаємо, Литовський уряд виділить 5,6 мільйона євро на розбудову центру UNBROKEN у Брюховичах для реабілітації українців, які постраждали від війни. Проєкт передбачає реконструкцію існуючого центру з добудовою двох нових будівель, де буде 106 ліжкомісць для реабілітації та сучасний басейн.

Львівська міська рада

Про Захід