Новини Західної України Події

Львівські полісмени просять впізнати загиблого під потягом чоловіка

Працівники Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області встановлюють особу невідомого чоловіка, тіло якого було виявлене 4.01.2011 року на перегоні Красне – Задвір’я 1435 км, інформує поліція Львівської області. Травми несумісні з життям він отримав внаслідок наїзду потяга із сполученням Київ – Ужгород.

Прикмети: вік 55-65 років, зріст 163 см, волосся коротке, коричневе з сивиною, вуха прилягаючі, очі сірі, обличчя овальне, брови сиві, лахматі, ніс прямий, губи тонкі, верхня губа виступає над нижньою, підборіддя пряме. Наявний злом коронки п’ятого зуба нижньої щелепи зліва, інші зуби на щелепах відсутні, їх лунки зарощені.

Особливі прикмети: більмо на правому оці, татуювання на задній поверхні лівого передпліччя в середній третині в косовому напрямку у вигляді нерозбірливого слова з писаних букв. На тильній поверхні основної фаланги правої кисті татуювання у вигляді невизначеного малюнка (перстень).

Був одягнутий: піджак коричневого кольору, штани зеленого кольору, сорочка біла в клітинку, спідня білизна та шкарпетки чорного кольору.

Усім, кому що-небудь відомо про особу загиблого чоловіка, просимо повідомити за номерами телефонів: (03264) 2-16-38, (03264) 2-15-08 чи 102.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =