Львівщина: на під’їзді до ПП «Рава-Руська – Гребенне» утворюються черги з вантажівок до 20 км (Фото)

Опубліковано:

Через збільшення кількості автоперевезень на під’їзді до пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне» утворюються черги з великовагового автотранспорту до 20 кілометрів. Щодня дорогою М-09 на ділянці від Львова до Рави-Руської курсують близько 19 тисяч автомобілів.

Для розвантаження цього шляху, а також щоб відвести трафік великогабаритного транспорту від населених пунктів вирішили збудувати автошлях в обхід Рави-Руської.

Львівська ОВА спільно з Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області і Рава-Руська міська рада підписали меморандум про взаємодію та співробітництво.

Документом передбачено, що:

Львівська ОВА співфінансуватиме 50% від необхідної суми на виготовлення проєктної документації у майбутньому договорі.

Рава-Руська міська рада виступить замовником робіт з виготовлення проєкту та співфінансуватиме решту 50%.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області зобов’язалася надати іншим сторонам необхідну інформацію для виготовлення проєктної документації та отримати проєктну документацію на будівництво разом із проєктами землеустрою для оформлення права на земельні ділянки, які знадобляться для будівництва, в тому числі шляхом їхнього викупу.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) планує надати фінансування для капітального ремонту дороги М-09 на ділянці Львів – Рава-Руська з будівництвом об’їзної дороги.

Львівська ОВА

Про Захід