Новини Західної України Події

Хмельницькі полісмени започаткували соціальний проєкт «Бандеролька дружби» (Фото)

Дітки практично з усіх районів області долучилися до благодійної ініціативи з допомоги соціально незахищеним діткам. За тиждень від початку акції до кожного відділку поліції принесли близько десятка таких бандерольок. І вони продовжують надходити.

Про соціальну важливість цієї ініціативи вже говорять психологи:

— Такі проєкти виховують у наших дітках чуйність, небайдужість до чужого горя, вміння дарувати. А соціально незахищені дітки бачать, що вони не самі, є люди, які їх підтримують, — наголошує Ольга Захожа, соціальний психолог. — Усі учасники такого проєкту отримають дуже гарний соціальний досвід. Сподіваюсь, за “ефектом метелика” він підніме цілу хвилю добра у нашому сусіпільстві.

Начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк розповідає, що до акції долучилися учні багатьох шкіл, діти працівників. Його дочка Ангеліна, наприклад, теж склала дві бандерольки. 

Особливо зворушують пакуночки від маленьких діток, на яких трохи незграбним почерком виведені щирі слова підтримки своїм одноліткам.

До слова, перші бандерольки дружби отримають вже найближчого понеділка, у День спонтанного прояву доброти, вихованці Хмельницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Подолянчик”. Акція — безстрокова, інформує поліція Хмельницької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 2