Закарпатські новини Здоров'я

Якими інфекціями “обмінюються” діти

В дитячих колективах – садочках, школах, дитячих клубах – “обмін” інфекціями неминучий, оскільки діти перебувають у постійному безпосередньому контакті. Уникнути їх повністю не вдасться, однак, при захворюванні у дитячому організмі виробляється імунітет до збудника. Тому цей процес є необхідним.

Найбільш розповсюдженими у дитячих колективах є інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом: грип, ГРВІ, краснуха, коклюш, скарлатина, кір, інфекційний мононуклеоз та ін.

Часто серед дітей розповсюджуються й кишкові інфекції, такі як ротавірусні інфекції, гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельоз, холера, черевний тиф, харчові токсикоінфекції та інші.

Контактним шляхом передаються інфекції зовнішніх покривів, зокрема трихомікози – мікроспорія і трихофітія (поверхнева і глибока форми), які супроводжуються ураженням шкіри та волосяної ділянки голови. Так само при контакті через брудні руки та спільне користування предметами відбувається зараження паразитарними інфекціями, найчастіше це ентеробіоз, аскаридоз, лямбліоз та ін.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь з телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 − 35 =