Які вакцини використовуватимуть у центрах вакцинації на Закарпатті

Опубліковано:

У Центрах вакцинації населення використовуватимуть вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech та Moderna. Про це під час брифінгу повідомила регіональний коородинатор вакцинальної кампанії від Covid-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик.

«Центри вакцинації населення відтепер працюють щодня. У будні з 10.00 до 15.00, у вихідні з 9.00 до 16.00. Медики тут будуть використовувати два продукти – Comirnaty/Pfizer-BioNTech та Moderna. Одночасно дві вакцини в один день використовувати не будуть, але чергуватимуть.

Окремо працюватиме пункт для ревакцинації CoronaVac. Якщо вперше ви вакцинувались у Центрі вакцинації, то і другу дозу ви отримаєте у тому самому центрі. Просто потрібно попередити про це на пункті реєстрації, адже там працюватиме окрема бригада саме для введення другої дози», – зауважила Вікторія Тимчик.

За її словами, в області створена широка мережа пунктів щеплень, на вибір є 4 вакцини, тож можна обрати місце і препарат та пройти вакцинацію. Оскільки більшість препаратів багатодозні, можна зателефонувати у реєстратуру на пункт щеплення і записатися на певний день і час.

Закарпатська облдержадміністрація

Про Захід