Здоров'я Регіональні Новини

Які дослідження рекомендовані для дітей

Розпочалися заняття дітей у школах та садочках і, відповідно, незабаром лікарі очікують ріст захворюваності на грип, що пов’язано і з сезонністю, і з контактами в колективах. Саме зараз рекомендовано проводити вакцинацію дітей проти грипу, адже вироблення імунітету проти вірусу – це найдієвіший спосіб профілактики.

Чи треба робити аналізи перед щепленням?

Так, лікарі рекомендують пройти певні дослідження перед вакцинацією.

Оскільки всі вакцини від грипу містять курячий білок і сліди антибіотиків, тому перед щепленням треба бути впевненим, що не буде алергічної реакції на препарат.

Крім того, протипоказаннями до протигрипозної вакцинації можуть бути раніше перенесена гостра полінейропатія; ознаки гострої респіраторної інфекції з лихоманкою.

Крім того, рекомендовані також загальний аналіз крові, аналіз сечі і при необхідності на маркери алергії.

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує:
– ЗАК 2 – Загальний аналіз крові з формулою автоматизований, швидкість осідання еритроцитів по Вестергрену (ЗАК з формулою+ ШОЕ). (СBC+ESR Westergren method). Вартість – 120 грн.
– ЗАС – Загальний аналіз сечі з мікроскопією осаду (ідентифікація елементів осаду сечі), з визначенням показників: pH, питома вага, кетонові тіла, глюкоза, білок, мікроальбумін та креатинін, А:C Ratio, нітрити, уробіліноген, білірубін. (Urinalysis with manual microscopy of sediment). Вартість – 90 грн.
– IgE до алергенів яєчного білка. Вартість – 140 грн.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

59 − = 56