Як вибрати хорошого адвоката?

Опубліковано:

З проблемою пошуку хорошого адвоката часто стикаються громадяни під час вирішення кримінальних, адміністративних, господарських, дисциплінарних, або цивільних процесів. Пошук відповідного спеціаліста може здатися на перший погляд нелегким завданням, але насправді це не так. Досить надрукувати запит адвокат Львів на пошуковій сторінці в інтернеті і ми побачимо безліч рекламних об’яв різних юридичних установ.

З чого почати?

Якщо ви вирішили найняти адвоката, вам необхідно знати, які кроки для цього потрібно зробити. Перш ніж розпочати пошуки, пам’ятайте, що існують різні типи установ, що надають різноманітні послуги, від вирішення господарських питань до захисту у кримінальних справах. Вам треба зосередитися на адвокатах, які спеціалізуються у різних напрямках діяльності. Тобто ваш представник має бути фахівцем у повному обсязі адвокатських справ.

Можете поцікавитись серед членів сім’ї, друзів, колег, знайомих, чи знають вони адвокатів, яких можуть порекомендувати. Особисті рекомендації можуть бути одними з найнадійніших посилань, які ви знайдете. Ви також можете звернутися до адвоката, якого ви знаєте і якому довіряєте, навіть якщо він не практикує в галузі права, у якій вам потрібна юридична допомога. Він може порекомендувати колег, які впораються з вашою справою.

Ви можете виконати пошук спеціаліста і в інтернеті. Наприклад кваліфікований юрист по нерухомості Львів легко шукається на сайтах, які надають таку інформацію, різних дошках оголошень по вашому регіону або з друкованої преси.

Тепер, коли у вас є кілька варіантів пошуку адвоката, настав час вибрати.

Запитання до адвоката

При першій зустрічі, слід поставити адвокату кілька запитань, перш ніж найняти його:

  1. Чи надаєте ви безкоштовні консультації? Якщо ні, то скільки коштує початкова співбесіда? Як довго ви займаєтеся практикою? Скільки у вас досвіду в таких справах, як моя, і, що більш важливо, якими були результати цих справ?
  2. Які розцінки на ваші послуги?
  3. Які послуги включені?
  4. Як ви бажаєте отримати оплату (одноразово, частинами тощо)?
  5. У вас є час взятися за мою справу?

Рекомедації

Потрібно бути уважним, коли ви йдете на першу консультацію. Зверніть особливу увагу на те, як працює офіс, чи достатньо допоміжного персоналу та наскільки професійно до вас ставляться. Ви також маєте право, як потенційний клієнт, запитати у адвоката рекомендації від колишніх і теперішніх клієнтів. Ви повинні відчувати себе комфортно з людиною, яка буде представляти ваші інтереси, особливо тому, що ви, ймовірно, будете ділитися особистими подробицями свого життя і, можна так сказати, віддаєте своє майбутнє в його руки. Якщо щось просто здається вам неприємним, вам слід піти далі та знайти представника, з яким у вас будуть кращі стосунки.

Підсумок

Якщо, у вас виникли проблеми з законодавством, необхідна кваліфікована юридична консультація або цікавить продаж землі львів — в такому випадку вам потрібен досвідчений спеціаліст. Ви завжди можете звернутися до компанії “Бачинський Та Партнери” де вам нададуть якісні адвокатські послуги, проконсультують, та допоможуть вирішити більшість юридичних питань. Дізнайтеся більше на сайті: https://legalaid.ua/ua/service/.

Про Захід