Події Регіональні Новини

Як у Будапешті відзначили День Соборності України (Фото)

22 січня 2020 року в Будапешті було відзначено День Соборності України та 101-шу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, інформує Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine to Hungary.
В рамках заходу було покладено вінки до пам’ятної дошки Дипломатичній місії УНР в Угорщині та квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Звертаючись до присутніх на заході, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп зауважила, що 101 рік тому в цей день було підписано Акт Злуки, яким було реалізовано прагнення багатьох поколінь наших пращурів щодо відновлення власної держави і об’єднання в ній усіх українців.

Після цього, продовжила вона, Україні ще довелося пройти більшовицьку навалу та знову розділення українців між різними державами, Голодомор і радянські репресії, Другу світову війну і Чорнобильську трагедію. 

Відновивши у 1991 році свою державність, сьогодні ми знову боремося проти російської агресії за свою територіальну цілісність і за відновлення миру на нашій землі. – сказала Посол.

Сьогодні, як ніколи, для нас є важливою єдність. Саме вона є запорукою перемоги і основою для подальшого прогресу і розвитку розвитку нашої держави. 
День Соборності – чудова нагода замислитися над тим, що ми можемо зробити для зміцнення такої єдності, адже майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. – підсумувала Любов Непоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1