Новини Західної України

Як франківські полісмени здійснили мрію 7-річного хлопчика (Фото, відео)

«Дня Святого Миколая без чудес не буває!» – в цьому твердо впевнені всі дітки, тому напередодні улюбленого свята очікують на подарунки та здійснення бажань.

Очікував на свій подарунок і семирічний франківчанин Дмитрик. В листі до Святого Миколая хлопчик вказав, що з нетерпінням чекає зустрічі з поліцейськими. Патрульні дізнались про його мрію і, звісно, не змогли її не виконати.

18 грудня напередодні Дня Святого Миколая до поліцейських в гості завітав Дмитрик, батько якого загинув під час ведення бойових дій на сході України.

Хлопчик радів. А як раділи поліцейські такому гостю! 
Дмитрик провів день з правоохоронцями, покатався у службовому автомобілі, дресирував службових собак та позаймався із спецпризначенцями Івано-Франківщини. 

Хлопчик побував у ситуаційному центрі ГУНП, де мав змогу побачити, як надходять повідомлення від громадян та як на них реагують поліцейські. Дмитрик роздивлявся електронну карту міста і спостерігав за переміщенням автопатрулів.

Також дитина відвідала спортивний зал, де працівники спецпідрозділу удосконалюють свою фізичну підготовку. Разом вони позаймалися на тренажерах, спробували прийоми самозахисту. Пізніше хлопчик катався у службовій автівці  поліцейських з проблисковими маячками та сиреною, говорив у гучномовець і рацією викликав наряди поліції. Радості не було меж)


Діти – наше майбутнє!Дбаймо про іхню безпеку і бережімо їх, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 76 = 79