Закарпатські новини Останні новини Соціум

ДП «Тячівське ЛГ» сплатить штраф у розмірі понад 80 тисяч гривень (Фото)

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області повідомляє, що 1 лютого 2021 року Господарський суд Закарпатської області прийняв рішення, яким задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області про стягнення шкоди, заподіяної лісу ДП «Тячівське ЛГ» у сумі 82326 гривень.

За результатами планової перевірки держлісфонду ДП «Тячівське ЛГ», проведеної в жовтні 2019 року, державні інспектори з охорони навколишнього середовища виявили значні порушення природоохоронного законодавства щодо охорони, захисту, використання та відтворення лісів.

Зокрема, на території Дубівського, Тарасівського Тереблянського, Тернівського лісництв держпідприємство при розробці рубок допустило наступні порушення: пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, незаконна рубка дерев породи ялина, очистка місць рубок не відповідає вимогам лісорубного квитка, а також не в повному обсязі відведені в рубку дерева 5-тої та 6-тої категорії стану, що є порушенням Лісового Кодексу України.

Оскільки підприємство добровільно не сплатило шкоду, нанесену природним ресурсам, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області звернулась з позовом до суду про примусове стягнення зазначеної шкоди з ДП «Тячівське ЛГ».

Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища, будуть зараховані до Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 3