Останні новини Регіональні Новини

До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 1,14 млн грн за “земельні” адмінпослуги

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали населенню 89 815 адміністративних послуг. З них 80 542 – на безоплатній основі. Ще 9 273 адміністративні послуги надано на платній основі.

Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з державної реєстрації земельної ділянки — 26739, видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації — 24354 та з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки — 15823.

За надання платних адміністративних послуг протягом року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 1,14 млн грн. Серед платних послуг на Закарпатті найбільша кількість запитів стосувалася надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку — 7656 та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення — 841.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 − = 62