День в історії: 22 травня відбувся бій під Волновахою

Опубліковано:

Напад проросійських сепаратистів на підрозділ Збройних сил України неподалік міста Волноваха Донецької області, що стався приблизно о 4:30 ранку 22 травня 2014 року У результаті нападу загинули 17 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади.

Втрати у бою під Волновахою сил стали найбільшими від початку АТО та найбільшими за історію української армії до того часу.

Про цю подію згадують і на сторінці у мережі “Фейсбук” 14 окремої механізованої бригада імені князя Романа Великого:

“Сім років тому на світанку загинули наші хлопці… І ми померли разом із ними. Ми колишні, якими вже ніколи не зможемо стати… Із смертельного болю тієї втрати, з нелюдського розпачу й шоку народилася ненависть, народилися прагнення і право помститися і захистити… право безжально знищувати ворога… До останньої тварюки, від чиєї руки загинули наші хлопці, до останнього виродка, який прийшов на нашу землю зі зброєю!.. 22 травня, сім років тому, був смертельний світанок під Волновахою. Сім років тому, 22 травня, на світанку, зі скривавленим сонцем в Україну прийшла війна… ПОБРАТИМИ з 51-Ї, МИ ПАМ’ЯТАЄМО… БОРОТЬБА ТРИВАЄ… Смерть ворогів стане відплатою за вашу загибель… Спочивайте з миром, браття… І допомагайте нам із небес завершувати те, що ви не встигли…”, – йдеться у дописі.

Про Захід