Де в Ужгороді не буде води

Опубліковано:

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що 19 березня будуть проводитись роботи по заміні аварійної ділянки водогону на вулиці Володимирській. В зв’язку з цим, приблизно з 10:00 і до завершення робіт буде призупинено водопостачання в районі обмеженому вулицями Баб’яка – Володмирська – Радіщева – Слов’янська набережна. В тому числі, в мікрорайоні «Боздош-Еліт».

У випадку неможливості проведення робіт з призупиненням водопостачання у вищезазначеному районі, з 11:00 і до завершення робіт буде призупинено подачу води з водозабору «Минай»

У разі призупинення подачі води з водозабору «Минай», тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Про Захід