На Закарпатті триває акція «Підтримай країну – врятуй життя бійцу АТО»

Опубліковано:

 У цьому році чи не найнижча явка донорів, кажуть в обласній станції переливання крові.

Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич, з п'ятиста чоловік – більше половини донори-родичі. Тільки тридцять п'ять людей протягом січня здали кров не для конкретних пацієнтів, а з благодійною метою – на допомогу тим, хто цього потребує, зокрема, й для учасників АТО, які лікуються в Мукачівському військовому госпіталі та інших медичних установах області.

В звязку з нагальною потребою здачі крові для поранених бійців АТО, з ініціативи благодійного комітетету “Ужгородської Федерації Єдиноборств” ( голова Володимир Струтинський), спільно з громадською організацією “Кардинальні зміни” розпочато благодійну акцію по здачі крові “Підтримай країну – врятуй життя бійцу АТО”.

Громадяни міста самоорганізувалися. Близько 20 молодих людей прийшли сьогодні в обласну станцію переливання крові. Приємно, що є люди, які розуміють нагальну потребу крові для поранених бійців і готові допомогти.
Нагадаємо, що Ужгородська Федерація Єдиноборств проводить благодійну акцію з 24.02 по 27.02 включно, в обласному центрі переливання крові. Всі кошти зібрані за переливання крові буде витрачено на допомогу військовим. пише прес-служба УФЄ


Про Захід