Позбавлений прав прикарпатський “даішник” подав до суду

Опубліковано:





Колишній інспектор ДАІ Івано-Франківська С.Юхман, який оскандалився, коли був затриманий міліцією і активістами у нетверезому стані за кермом у формі, тепер хоче через суд повернути собі водійські права.

Після інциденту його звільнили з органів і на рік позбавили права кермувати авто. Нині чоловік, повідомляє “Курс”, подав заяву в Апеляційний суд, вимагаючи повернути йому посвідчення водія, бо з попереднім рішенням Феміди він не згодний.


Про Захід