Працівники ДСО Мукачева стали донорами для бійців з АТО

Опубліковано:

У повній бойовій готовності та майже повним особовим складом працівники Мукачівського міжрайонного відділу Державної служби охорони УДСО при УМВС України в Закарпатській області завітали в центр переливання крові Мукачівської центральної районної лікарні.

На території Мукачево знаходиться військовий госпіталь, де, крім звичних хворих, лікують і поранених під час антитерористичній операції бійців. Їм щодня потрібна кров різної групи, тому працівники ДСО вирішили об'єднатись та “поділитись” кров'ю із тими, кому вона вкрай необхідна.

– Хлопці захищають нашу країну на Сході, ризикуючи власним життям. То невже ми не можемо пожертвувати для них бодай чимось? Потреба в крові є завжди, тому ми майже повним особовим складом зібралися та здали кров. Приємно знати, що таким чином ти можеш врятувати чиєсь життя, – каже командир спеціального взводу груп затримання Василь Балог.

Одягнувши стерильні халати та бахіли, міліціонери охорони без страху стали донорами. Результат – майже 2 літри крові для потреб військового госпіталю.
Варто додати, що це вже не вперше працівники Державної служби охорони в Закарпатській області стають донорами, і, як обіцяють, – не востаннє.

УДСО при УМВС в Закарпатській області


Про Захід