У Чернівцях придумали як законно позбавити Ані Лорак зірки

Опубліковано:

В обласному центрі Буковини у новій редакції затвердили “Положення про Алею зірок”. У документі, зокрема, з'явився розділ, яким визначено порядок вилучення імен з Алеї зірок.

Нагадаємо, що Алея зірок була заснована для вшанування людей, які внесли вагомий вклад у розвиток, популяризацію та збереження культурно-мистецької спадщини, підвищення іміджу і прославлення міста Чернівців на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Відкриття пам'ятного знаку “зірки” відбувається один раз у два роки в жовтні у День міста, повідомляє “Буковинська правда”.

Щоб вилучити ім'я особистості з Алеї, вона має порушити Конституцію і Закони України, що має бути доведено; її позбавилиї державних нагород і почесних звань; вчинила дії або проявила бездіяльність, що дискредитували її перед громадою; вдалася до некоректних висловлювань, які посягають на честь, гідність, репутацію територіальної громади та народу України.

Нагадаємо, нещодавно зірку співачки Ані Лорак, яка “прославилася” концертами в Росії під час війни, невідомі зірвали з Алеї. 


Про Захід