Кабінет автошколи став для молодиків місцем для кайфу

Опубліковано:





В автошколі на Шумщині Тернопільської області спрацювала сигналізація, що спричинило негайний візит сюди правоохоронців.

Начальник райвідділу міліції Анатолій Ігнатюк повідомив, що слідів проникнення міліціонери не побачили. Зате у кабінеті запримітили трьох молодиків. Хлопці через “бульбулятор” вживали наркотики і дуже здивувалися візиту міліціонерів, однак не змогли приховати сліди “розваг”, повідомляє “Газета 1”.

Виявилося, що наркотичний сеанс влаштували двоє братів із другом, святкуючи день народження. А влаштували його у школі, бо батько хлопців тут директор, тож дістати ключі від приміщення було не важко.

Розпочато розслідування, наркотики вилучили й доправили на експертизу.


Про Захід