Активісти зустрілися з прокурором області: через справу Віктора Погорелова

Опубліковано:

Сьогодні, 23-го лютого, громадські активісти, представники Громадського Конвенту, журналісти, депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей та адвокат Наталія Майстренко прийшли на зустріч до головного прокурора Закарпатської області Володимира Янко.

Така необхідність виникла у зв'язку із однією із судових справ щодо повернення на посаду міського голови Ужгорода Віктора Погорелова.

Як повідомили Володимира Янко активісти, повернувшись протиправно в крісло міського голови, Погорелов В.В. подав до Львівського апеляційного адміністративного суду заяву про відкликання апеляційної скарги на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 25 листопада 2014 року у справі за його позовом до Ужгородської міської ради про визнання незаконним і скасування рішення ради про дострокове припинення його повноважень, що була подана представником Ужгородської міської ради до його “повернення”.

У зв'язку із цим представником Ужгородської міської ради у справі до прокуратури Закарпатської області було подано заяву про вступ прокуратури у цю адміністративну справу зі стадії її апеляційного розгляду.

Після двомісячної переписки із органами прокуратури справа з місця не зрушилась, що змусило представника подавати скаргу до Генеральної прокуратури України. Зрозуміло, ГПУ перенаправило її для вирішення питань, викладених в скарзі, до місцевої прокуратури.

Однак, реагування на скаргу і заяву про здійснення прокуратурою представництва в передбачений законом термін не здійснено.
Саме тому громадські активісти з метою відстоювання інтересів територіальної громади міста в цій справі вирішили відвідати особисто прокурора Закарпатської області з метою обґрунтування необхідності участі прокуратури в суді у справі Погорелова В.В.

Своєю чергою, Володимир Янко пообіцяв детально вивчити це питання та надати обґрунтовану відповідь у короткий термін.

Про Захід


Про Захід