“Карпатська Січ” не припиняє відвозити волонтерську допомогу в місця ескалації військового конфлікту

Опубліковано:

Січовики доставили вантаж до вогневих позицій на передовій. Незважаючи на постійні обстріли, черговий вантаж допомоги було привезено січовиками в Дебальцево, де зараз точаться безперервні бої. Заїжали і в Артемівськ та Слов'янськ.

Січовики потрапили під кулі і гради, проте успішно добрались пунктів призначення та приїхали додому.

“Наші військові 128-ї бригади утримують стратегічно важливу позицію. Ціною власних життів, практично голими руками, власним героїзмом! Те, що роблять наші земляки, це чудо і увійде до історії! Їм, дуже важлива наша з вами підтримка, присутність та небайдужість”, – розповіли волонтери.

Закликаємо закарпатців активніше долучатись до волонтерської допомоги – речима, продуктами, грошима – та стати частиною боротьби за українську незалежність.

Активісти “Карпатської Січі” і надалі планують відвозити необхідні речі нашим захисникам на Схід. Також здійснюється адресна доставка – ви можете абсолютно безкоштовно передати пакунок конкретному солдату, з чим до нас часто звертаються рідні воїнів. Наші контакти:[email protected], 050-990-95-08.

Висловлюємо подяку нашим друзям та прихильникам, які допомогли зібрати цілий Mercedes Sprinter допомогою. Дякуємо за співпрацю Галині Ярцевій з руху підтримки закарпатських військових.


Про Захід