В Ужгороді на День Святого Валентина встановлять Годинник та Арку кохання

Опубліковано:

Сьогодні, 12-го лютого, в Ужгороді розповіли про заходи, які будуть проводитися в місті в день Святого Валентина. Атракції відбудуться на площі Театральній 14-го січня. Зокрема, к повідомив Євген Бобров, начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Ужгородської міської ради, на площі встановлять величезну валентинку, на якій закохані зможуть залишити свої побажання і мрії.

Також на площі встановлять Арку кохання, під якою зможуть пройти всі охочі, загадати бажання, або поцілуватися, і отримати благословення на наступний рік.

Крім того, ужгородець Микола Сорока, який вже 3 рік шукає свою половинку, в один з минулих днів Святого Валентина презентував закоханим парасольку Кохання. Зараз чоловік хоче подарувати Годинник Кохання.

Співорганізаторка акції, Аліса Євдокимова, керівник театральної студії “Включите свет” відзначила, що для людей, які не мають пару, цей день буває трошки сумним, тому хочеться зробити приємні речі і для тих, хто тільки шукає своє кохання: “Можливо, завдяки цьому, саме в цей день вони зможуть зайти свою половинку”.

Також на заході заплановані Живі скульптури, виступи мімів та танцювальних колективів, конкурси, призи та подарунки. Дійство стратує з 15.00.

“Враховуючи ту ситуації, що є в країні, заходи такого скерування мають своє місце: вони проводяться для того, аби трохи відволікти людей. Але, разом з тим, маємо пам'ятати про події в державі, бо, завдяки тим людям, що зараз на Сході, ми маємо можливість вести мирне життя”, − відзначив Євген Бобров.


Про Захід