В Ужгороді запустили проект «Здорові подвір`я нашого міста»

Опубліковано:

Проект, спрямований на пропаганду здорового способу життя, стартував в Ужгороді завдяки команді Street Workout Uzhgorod, ВКПЦ “Нове Життя” та Ужгородській Федерації Єдиноборств.

Один із ініціаторів проекту, керівник “Street Workout Uzhgorod” Владислав Рущак розповідає, що основна мета –показати молоді провильний приклад. “В наш час мало хто задумується над своїм здоров`ям. Інтернет і телебачення переконують людей у тому, що пити і курити на вечірках – це круто та весело.

Ми ж хочемо показати, що паління та вживання алкоголю – згубні звички, які скорочують життя, призводять до появи багатьох хвороб”, – каже Владислав.
Впродовж втілення проекту “Здорові подвір`я нашого міста” хлопці проводитимуть інформативні, спортивно-навчальні лекції та практичні показові виступи. Організатори відвідають всі навчальні заклади міста Ужгорода.

“Ми вважаємо, що для успішного розвитку країни, в першу чергу, необхідний правильний розвиток населення. Тому вирішили, що працюватимемо з учнями шкіл, аби в них виробилися правильні уявлення про здоровий спосіб життя.Шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин, засиджування в соціальних мережах) є дуже актуальними в наш час, але з ними можливо боротись, надаючи інформацію про наслідки цих дій. Разом з тим не хочемо нав`язувати комусь думку, що спорт – це головне у житті. Зовсім ні!

Розвиватися треба не тільки фізично, а й інтелектуально та духовно”.
Всю інформацію за перебігом проекту можна дізнатись на офіційній сторінці “Вконтакті: http://vk.com/healthy_sw_uzh

Крістіна Гудак, “Про Захід”


Про Захід