В разі потреби 75% закарпатців зможуть укритися у пристосованих та найпростіших укриттях

Опубліковано:

Сьогодні, 12-го лютого, в сесійній залі Закарпатської ОДА проходить розширена нарада з підведення підсумків роботи цивільного захисту Закарпаття за 2014 рік. Нарада керівного складу органів управління та сил цивільного захисту області відбувається під головуванням заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майора служби цивільного захисту Василя Стоєцького.

Як повідомив в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту Закарпатської ОДА Віктор Буришин, із 584 захисних споруд різної категорії, які розташовані на Закарпатті, тільки 12% готові для укриття людей, а це близько 2% від загальної кількості. Ще 29, 3% − частково підготовлені і взагалі не готові – 68,7%.
Чиновник назвав найпроблемніші райони у цьому питанні: Свалявський, Тячівський, Рахівський та місто Берегово. Певні позитивні зміни відбулися тільки у Свалявському районі.

Крім того, якщо ділити сховища на категорії, то 75,6% населення області зможе укритися у пристосованих та найпростіших укриттях, 10,80 %− протирадіаційних сховищах, і ще 2,3% сховища.
Також, як повідомив Віктор Буришин, загальний резерв лікарських засобів в області − майже мільйон гривень.

Про Захід


Про Захід