УжНУ прийняв обласний етап олімпіади з інформаційних технологій

Опубліковано:

 В УжНУ відбувся третій етап всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Це одна з наймолодших олімпіад, що, втім, викликає великий інтерес в учнів. Педагоги стверджують, що вона охоплює всю шкільну програму у сфері офісних технологій. Тобто програмування як такого немає, але є вміння користуватися офісними технологіями, програмними додатками, прикладним програмним забезпеченням на дуже високому рівні, а також уміння розв'язувати з їх допомогою нестандартні задачі.

Загалом в олімпіаді взяли участь 60 школярів із майже всіх районів нашої області. Перед ними виступили начальник управління освіти і науки Закарпатської ОДА Михайло Мотильчак та проректор УжНУ Ігор Король, який зауважив: “Я бачу перед собою цвіт майбутнього програмування. У нашому виші працює не один факультет, готовий прийняти вас до своїх лав. Удосконалюйтеся, ставайте кращими – і я сподіваюся побачити вас уже в статусі студентів УжНУ!”.

“У цій олімпіаді мені подобається те, що немає універсального розв'язання завдань. Здавалося б, такий чітко структурований предмет, а місце для творчості завжди залишається. Ще подобається атмосфера: люди всі відкриті й інтелігентні, відчувається університетський дух”, – коментує учениця мукачівської школи Андріана Пашкова.

Оцінювати роботи буде компетентне журі, до складу якого входять спеціалісти УжНУ та провідні вчителі області. Організатори кажуть, що це прекрасний приклад співпраці вищого навчального закладу зі школою.

Світлана Лапига, Медіацентр
 


Про Захід