Берегівські депутати-ударівці прозвітували перед громадою

Опубліковано:

 Днями перед громадою прозвітувалися депутати Берегівської міської ради, члени Закарпатської організації “УДАР” Віталій Антіпов та Едуард Пуканич.

Говорили, зокрема, про необгрунтовані тарифи на водопостачання та водовідведення, які встановили в місті, незаконний продаж земельної ділянки під міським ринком, незаконну купівлю, надання в оренду та продаж земельної ділянки під будівництво аквапарку. Саме з цими питаннями зверталися берегівчани до депутатів.

 

Крім того, під час звіту зачепили проблему контролю діяльності депутатського корпусу. Як зазначив Віталій Антіпов, деякі з депутатів йдуть в ради виключно для того, щоб лобіювати власні інтереси, а не інтереси громади. “Якщо ми хочемо, аби в цій країні нарешті настали зміни, то маємо робити для цього певні кроки. Не секрет, що дехто йде у владу лише задля свого збагачення. Саме тому громадськість має цікавитися діями депутатів і контролювати їх”, – каже ударівець.

 

Говорили партійці і про ситуацію в країні. “Сьогодні ми переживаємо дуже складні часи. Ворог націлився на нашу незалежність і всіляко намагається її відібрати. Але я впевнений, що скоро ця безглузда війна закінчиться. Україна має величезний потенціал, завдяки якому ми зможемо вивести її на один щабель з сильними європейськими державами”, – зазначив Едуард Пуканич.


Про Захід