Про легалізацію робітників у 2014-му та січні 2015-го

Опубліковано:

Протягом 2014 року 2190 громадян завдяки проробленій роботі працівників Головного управління ДФС у Закарпатській області та представників місцевої влади області, були офіційно працевлаштовані, з усіма законними правами та обов'язками. До бюджету додатково надійшло 392 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 949 тис. грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З початку 2015 року фахівці фіскальної служби сприяли офіційному працевлаштуванню 99 працівників та надходженню до скарбниці 21,1 тис. грн ПДФО та 64,9 тис. грн ЄСВ.

Уряд пропонує комплексний план змін у податковій системі. Станом на сьогодні, а це 9 лютого, Закон України № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” та Закон України № 77–VIIІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” набув чинності й застосовуються на практиці.

– Однією з головних цілей податкової реформи є детінізація економіки, саме тому, реформування єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб – це нагальна необхідність, а не просто бажання щось змінити, – зазначає Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області


Про Захід