Тячівські школярі зібрали для бійців АТО понад 10 тисяч гривень

Опубліковано:

 Останнім часом все більше людей долучаються до проведення різного роду благодійних акцій в підтримку військовослужбовців – учасників АТО. Події на сході нашої країни не залишають байдужими нікого, осторонь даної проблеми не стоїть і колектив Буштинської гімназії-інтернат. Понад 10 тисяч гривень вдалось зібрати школярам в рамках доброчинних акцій, які проведено в школі 14 грудня.

Щоб допомогти героям, які захищають нас на передовій, у залі зібралось чимало глядачів – майже весь педагогічний колектив школи, батьки, школярі та інші гості свята. Вони із задоволенням прийняли участь у благодійному концерті “Ми за мир в Україні” та благодійному ярмарку “Допоможемо Україні разом”, які приготували вихованці гімназії.

Директор школи Орос Олена Федорівна зауважила, що всівирученікошти від проведених доброчинних акційбудутьспрямованіна закупівлю транспорту для військових на Донбасі. Наголосила, що на базі гімназії вже неодноразово проводились благодійні заходи на підтримку військовослужбовців. Окрім збору коштів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та інших необхідних військовим речей, учні також відправляли солдатам сувеніри-обереги та листи зі своїми побажаннями. Адже беручи участь в таких доброчинних акціях, школярі відчувають свою участь у подіях, які на сьогодні чи не найбільше турбують кожного українця.

Заходи пройшли в творчій, дружній атмосфері, діти щиро і відверто дарували своє мистецтво зі сцени. Розпочалось свято Державним Гімном України у виконанні першокласників та всіх присутніх. Під звуки мелодії “Пливе кача” учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання загиблого військовослужбовця з Тячівщини Олександра Шимона та всіх військових, які відділи своє життя за мир в Україні.

Талановиті декламатори прочитали твори патріотичного спрямування, зокрема і авторські: поезію “Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай” виконав Коротков А., свої власні вірші прочитали Бейсенов Д. та Біба А.-М. Музичні колективи та солісти виконали ряд особливо актуальних на сьогодні пісень, зокрема і нові композиції, присвячені героїзму Небесної Сотні, військових АТО та любові до рідної країни. Оригінальністю вразив “Танець із свічками” у виконанні колективу школярок.

По завершенню концертної програми всі присутні відвідали благодійну ярмарку, де кожен міг собі придбати щось до вподоби і тим самим допомогти армії. Для продажу тут були представлені різноманітні дитячі вироби, оригінальна сувенірна продукція, прикраси, іграшки – і все це виготовлено школярами власноруч. Та найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками.

На завершення директор школи Олена Орос подякувала усім, хто долучився до благодійних заходів у підтримку армії, закликала і надалі проявляти ініціативу та допомагати нашим військовослужбовцям, – пише прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Про Захід