Мукачівський хор хлопчиків провів 10 благодійних концертів

Опубліковано:

 10 концертів під гаслом “За мир в Україні” провів хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи (художній керівник і диригент – Володимир Волонтир, хормейстер Оксана Волонтир, концертмейстер Христина Волонтир).
Розпочались концерти 3-4 жовтня цього року в Словаччині в містах Пряшеві та Свиднику, продовжились в Мукачеві і в Ужгороді.

5-7 грудня концерти ” За мир в Україні” відбулись у залі міського Палацу культури “Народний дім”, Греко-католицькому катедральному соборі Преображення Христового і в Православному кафедральному соборі Преображення Господнього Київського патріархату міста Коломия.

У концертних програмах хору прозвучали духовні твори українських композиторів: Д.Бортнянського, М.Лисенка, М.Леонтовича, О.Кошиця, В.Волонтира, пісні січових стрільців, українські народні пісні в обробці М.Гайворонського, М.Леонтовича, В.Косенка, В.Волонтира.
У планах хору – і надалі проведення таких мистецько-духовних акцій в Україні та за кордоном, пише Христина Волонтир – викладач хорової школи хлопчиків та юнаків.


Про Захід