«Покращення» біля будівлі стоматполіклініки на Минайській законне – міськрада

Опубліковано:

Як уже повідомляв Про Захід, на вул. Минайській в Ужгороді на місці, де була клумба, облаштовано автостоянку.

Мова йде про будівлю колишньої державної, а нині – приватної стоматологічної поліклініки на вул. Минайській 23а.

Як поінформував у відповіді на інформаційний запит в.о. директора департаменту міського господарства О.Костенчук, територія, де облаштована стоянка, в оренді. Відтак орендар – ПП “Клініка сімейної стоматології” – розробив проект реконструкції власної будівлі з розширенням, до якого додається і благоустрій ділянки.

Заїзд на автостоянку, згідно з проектом, буде здійснюватися з вул. Минайської перед світлофором.

Державтоінспекцією області попередньо погоджено схему одностороннього руху заїзду з вул. Минайської до автомобільної стоянки“, – поінформував у відповіді на інформаційний запит заступник начальника УДАІ в Закарпатській області В.Бокоч.

Виїзд із стоянки, згідно з проектом, буде на вул.Джамбула – через подвір'я словацьких будинків.

Як відомо, приміщення стоматологічної поліклініки було зведено на початку 90-років для ужгородського заводу “Турбогаз”. Потім будівлю передали у власність громади Ужгорода, у ній працювала філія обласної стоматологічної поліклініки.

За каденції Віктора Погорєлова у 2013 році з дозволу депутатів міської ради стоматологів обласної поліклініки виселили з цієї будівлі, а приміщення продали “Клініці сімейної стоматології”, яка є власністю родин екс-голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, екс-декана стоматологічного факультету УжНУ Юрія Перести та екс-головного міліціонера Закарпаття Віктора Русина.

Про Захід


Про Захід