Закарпаток просять плести рукавички для військових

Опубліковано:

 У морозну погоду військовослужбовці в зоні АТО особливо потребують теплих речей, зокрема шерстяних рукавичок для ведення бойових дій.

Військові неодноразово звертались до українських жінок з проханням зв'язати для них такі спеціальні рукавиці. Відгукнутись на прохання військовослужбовців вирішили і на Тячівщині.
Допомогти українським військовим теплими рукавицями пропонує керівництво Тячівської райдержадмініністрації та правління районного волонтерського центру “Горгани”, пише прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Кожен може долучитись до акції, яка допоможе вберегти руки тих, хто ризикуючи власним життям захищає мирне небо над нашою землею.

Активісти уже створили ескіз рукавиць на три пальці, які найкраще підійдуть для солдатів. Важливо, що для речей хорошої якості потрібні напівшерстяні нитки темних тонів.
Всіх, хто виявить бажання зв'язати такі рукавички для військових, просимо звертатись у районний волонтерський центр “Горгани”, який буде викуповувати вироби та централізовано передавати нашим військовим на передову.

Знаходиться волонтерський центр у м. Тячів, по вулиці Пролетарській, 2 (у дворі позаду районного центру зайнятості). Контактний телефон центру: 0680911001

mukachevo.net


Про Захід