Найбільше на грип та ГРВІ хворіють в Ужгороді

Опубліковано:

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за 49 календарний тиждень 2014 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 3866 осіб, що на 6,2% вище у порівнянні з попереднім тижнем поточного року. Серед захворілих 68,5% становлять діти віком до 17 років.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає – 30,8на 10 тисяч населення, що на 32,5% нижче епідемічного порогу.

Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, а найменший у Воловецькому, Рахівському, Міжгірському та Тячівському районах. Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 5-14 років (47,5%). Госпіталізовано 3,3% від усіх захворілих, з яких 84,9% діти.

Щеплено проти грипу з початку сезону 2072 особи. Серед щеплених діти до 17 років складають 35,1%. Усі вакциновані належать до груп ризику, в т.ч. 46,5% становлять особи медичного ризику, 50,9% – епідемічного ризику та 2,6%—особи високого професійного ризику.

Інформація щодо реєстрації випадків поствакцинальних ускладнень при застосуванні імунобіологічних препаратів проти грипу із закладів охорони здоров'я області не надходила.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться широка агітаційно-просвітницька робота серед жителів області з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій, в т.ч. щодо необхідності і користі вакцинації, – повідомляє прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області.

 


Про Захід