Тренер “Говерли”: Для нас велика честь грати з топ-клубами

Опубліковано:

 Головний тренер “Говерли” В'ячеслав Грозний прокоментував майбутній матч проти донецького “Шахтаря”.

“Якоїсь особливої підготовки у нас не може бути, тому що у нас немає інфраструктури такою, яка є у топ-клубів. Ви знаєте, що “Говерла”, скажімо так, маленький клуб, який вирішує зовсім інші завдання. Для нас велика честь грати з топ-клубами, такими як “Шахтар”, “Динамо” чи “Дніпро”. Це клуби, які грають в єврокубках, в Лізі чемпіонів і в Лізі Європи. Це гравці національних збірних. Для наших молодих хлопців, багато з яких орендовані, вперше є можливість грати з гравцями топ-рівня і пробувати використовувати свій шанс. Для них це велика школа, адже у своїх клубах вони б не отримали шансу.

 Безумовно, грати проти топ-клубів дуже складно. Тому що гравці швидкі, технічні, вмілі, вичавлюють моменти, а ми в простих ситуаціях допускаємо помилки не лише з топ-клубами. Тому й психологічно дуже складно хлопцям налаштовуватися на “Шахтар”, тому що вони дивляться на гравців, як на небожителів. Так, коли вони вірять, що можна на рівних грати в одному матчі, то стає легше, але для цього потрібно достукатися до них, а це непросто.

Ви знаєте, те, що відбувається, воно не може пройти повз нормальну людину. Це відбивається і на гравцях “Шахтаря”. Вони не грають у себе, на свою публіку, вони всі матчі грають на виїзді. Природньо, це хлопців напружує. І тренери не відчувають себе комфортно. Але “Шахтар” – це класна команда. Подивіться останні матчі. “Карпати” вони обіграли фактично ще в першому таймі. З запорізьким “Металургом” моменти створювалися практично з нічого.

Як грати проти такої команди? Ти маєш кілька чоловік у складі, які можуть вигравати єдиноборства один в один, а у “Шахтаря” кожен гравець це вміє”, – зазначив Грозний.

Інформаційний відділ ФК “Говерла”
 


Про Захід