Ростислав Буланов: «УДАР – потужна сила, яка буде самостійно продовжувати свій політичний шлях»

Опубліковано:

Цими вихідними у Києві відбувся ІІ депутатський форум партії УДАР, участь у якому взяли закарпатські депутати міських, районних рад та 2 нардепи – Валерій Пацкан і Роберт Горват.

Роботу форуму очолив лідер партії Віталій Кличко, який під час свого виступу зазначив, зокрема, що УДАР на вибори йтиме самостійно.
На заході побував і депутат Ужгородської міської ради, керівник обласної організації УДАРу Ростислав Буланов. Він каже, що самостійність цієї політичної сили на перегонах дає поштовх серйозно підготуватися та зробити все, аби не розчарувати людей.

“На парламентських виборах ми об`єдналися із “Блоком Петра Порошенка”, що дало можливість цій партії очолити процес формування коаліції в новообраній Раді. Далі будемо боротися самі – так вирішило керівництво, і ми цим рішенням дуже задоволені. УДАР – потужна сила, яка може самостійно продовжувати політичний шлях”, – каже Буланов.

Пан Ростислав зазначив, що наступні вибори дуже важливі для країни: через децентралізацію влади місцеві органи отримають всі повноваження. За його словами, у нашому обласному центрі ці перегони мають багато що змінити. “Ми повинні сформувати списки, у які входитимуть відповідальні і чесні люди. Люди, що не дозволять собі гратися у політику, а робитимуть реальні справи для покращення життя у своєму місті, селі. Напевно, найбільше виборів чекають в Ужгороді, де чи не кожного тижня змінюється керівник. Я дуже сподіваюся, що скоро це закінчиться і ми нарешті зможемо обрати собі гідного очільника. Місцеві вибори-2015 – другий етап очищення влади. В Ужгороді він мусить відбутися швидко і якісно, адже тут залишилося чимало регіоналів, які продовжують грабувати місто”, – каже “ударівець”.
Прес-служба Закарпатської обласної організації партії “УДАР”


Про Захід