Студенти УжНУ вже допомагають Святому Миколаю

Опубліковано:

 На Закарпатті розпочалася щорічна акція “Напиши листа Миколаю!”, посланцями якої є студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ. 19 грудня саме вони стануть миколайчиками та влаштують свій традиційний парад. А сьогодні молодь допомагає в надсиланні листів до головної резиденції Миколая у Лапландії.

Варто відзначити, що на Закарпаття надходять листи навіть зі Сходу — адресант з Артемівська просить у Святого відновити мир в Україні…

Любі діти!

Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата, заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих, хто слухався й допомагав мамі і татові протягом усього року.

Але, щоб про це дізнався Святий Миколай, йому треба надіслати свого листа, в якому описати всі свої хороші справи та вчинки, а якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть тата і маму написати і відіслати цього листа.

Для того, щоб Миколай порадів за вас, можете йому надіслати цікаві малюнки про нього, зиму і веселі різдвяні свята. А ваше послання у далеку країну Лапландію, де серед дрімучих лісів і вічних морозів живе добрий Святий Миколай, надішлють його помічники-миколайчики із Закарпаття!

Листи Миколаю можна надсилати до 16 грудня на адресу: Ужгород, Головпошта, а/с 1 “а”, Святому Миколаю.

Наталія Каралкіна, Медіацентр
 


Про Захід