Василь Губаль: “Не дозволимо розхитати Закарпаття!”

Опубліковано:

 Голова Закарпатської ОДА прокоментував наміри штучно “розхитати” ситуацію в краї, свідченням яких є провокативні інциденти, пов'язані з національними, релігійними та культурними аспектами, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

“Останнім часом почастішали спроби дестабілізації ситуації у регіоні. Ворожі сили намагаються натискати на “больові точки” з метою посіяти розбрат у краї, який завжди славився своєю толерантністю та дружнім співжиттям багатонаціональної громади. От й учора стався прикрий інцидент із синагогою в Хусті. Є й інші випадки, які свідчать про прагнення штучно збурити Закарпаття, відомі спроби провокацій. Звісно, на них реагують відповідні державні служби. Водночас маємо звертати увагу на самі такі наміри” – говорить голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

Керівник області, враховуючи ситуацію, провів розмову з керівниками правоохоронних структур, під час якої акцентувалося на протидії подібним спробам, і звертається до усіх краян з проханням не піддаватися на провокації, організовувані з метою дестабілізації стану справ в області.

“Сепаратистські рухи також неприродні для краю. Закарпаття є частиною України і це не обговорюється. Більше того – в цьому впевнені і наші сусіди, які підтримують Україну в її виборі європейського руху та в нинішній боротьбі за свободу. Закарпатці завжди показували приклад – як жити поруч представникам різних культур і різних народів. У цьому нічого не змінилося – край сповідує повагу до кожного з краян, які б національність та віру вони б не мали. Це вже у нас в крові. Пишаюся, що наш регіон є взірцем толерантності й дружнього співжиття, й вірю, що так буде і далі. Прошу краян бути пильними й водночас зберігати спокій. Не дозволимо розхитати Закарпаття!” – зазначає Василь Губаль.


Про Захід